Aktivity


Resort Sepetná nabízí celou řadu sportovních a relaxačních aktivit. Oblíbené jsou beskydské večery se soutěžemi a cimbálovou muzikou. Nesmíme zapomenout na okolní přírodu. S průvodcem se můžete vydat na výpravu přes Medvědí skálu, k Satinským vodopádům nebo třeba do pivovaru. Zajímavých míst je v okolí mnoho.

Vybrané aktivity Resortu Sepetná - sport & relax:

 • krytý bazén s whirlpoolem, parní kabinou, masážními lavicemi a 90metrovým tobogánem
 • v letních měsících je v provozu koupaliště Sluníčko
 • bowling (2 dráhy až pro 20 osob)
 • tělocvična se 2 badmintonovými kurty (využitelná i pro jiné aktivity)
 • půjčovna (vozítka segway, koloběžky, horská kola, elektrokola, vyhlídkové vozítko)
 • masáže, relaxační koupele, privátní wellness, sauna
 • lezecká stěna v tělocvičně
 • venkovní hřiště a kurty
 • stolní tenis
 • sportovní trenažér

Více informací naleznete na našem webu: relax.sepetna.cz

Chtěli byste zpestřit vaši akci originálním a zajímavým programem? Resort Sepetná nabízí outdoorové i indoorové aktivity za každého počasí pod vedením zkušených instruktorů. Některé z nich možná zažijete poprvé.

Příklady: 

 • vyzkoušejte bumper balls, segway, discgolf, horský golf nebo třeba lukostřelbu
 • exkurze a ochutnávka v Beskydském pivovárku (ideálně spojit s průvodcem a procházkou místními stezkami)
 • výstup na Lysou horu s průvodcem (možnost doplnění aktivit na trase)
 • 4,5km sjezd na koloběžkách z Albínova náměstí - (vyhlídková jízda až pro 20 osob)
 • zážitkový beskydský večer - tematické soutěže, možnost doplnění programu o ochutnávku slivovic, cimbálovou muziku a třeba dojde i na dojení ovcí… 
 • šamanské bubnování
 • lanové centrum

To jsou jen vybrané možnosti pro doprovodný program během firemních akci, školení a kongresů. V případě, že pro vás bude program připravovat vaše agentura, tak vám samozřejmě budeme nápomocni se znalostí místního prostředí a možností.

 

 


Resort Sepetná - vše na jednom místě pro vaše firemní akce, školení a kongresy pro přibližně 200 účastníků - konferenční prostory, ubytování, gastronomie, sport & relax, program a servis na míru, nádherné prostředí a příroda, Lysá hora - královna Beskyd!

Reference od zákazníků


Vážený pane Otipko,

nedá mi to, abych Vám společně za náš realizační tým Rozprav 2016 ještě jednou nepoděkoval. Velice děkujeme a především oceňujeme Vaší  profesionalitu spočívající ve Vašem flexibilním přístupu k našim potřebám a  v široké nabídce služeb.  To se přirozeně přeneslo a pozitivně odrazilo v přístupu a postoji Vašich kolegů číšníků, recepčních, kuchařů, atd.. Velmi dobře jsme si uvědomovali námi přenesenou zátěž na recepční ( časté změny v ubytování účastníků, apod.), kterou zvládali s profesionalitou a snahou situaci vyřešit ku prospěchu hostů a samozřejmě nás organizátorů akce.

Promptní odbavení bez dlouhého čekání  cca 140 ubytovávajících  (celkem 153 účastníků) v časovém rozpětí cca 10.00 - 13.00 hodiny je toho přesným důkazem. Zkrátka nic nebyl problém. A to platí u vašich číšníků. Vše pod prismatem "jsme tady pro vás, nic není problém, vše se dá vyřešit". Myslím, že to přesně vystihla skupinka účastníků ".. tady je to jako v Rakousku..".

Chtěl bych tím na závěr říct, že materiální podmínky a prostředí je samozřejmě vynikající a najít takové podmínky i přes velké množství hotelů by bylo náročné, ale důvod proč se k vám rádi opakovaně vracíme, je skvělé jídlo (např. šípková omáčka :-)), ale především skvělí lidé, kteří v hotelu pracují. To dává naši konferenci další přidanou hodnotu, kterou si jako realizátoři konference velice dobře uvědomujeme, společně s účastníky, kteří nám to opakovaně uvádí ve zpětných vazbách.

Vážený pane Otipko, ještě jednou děkuji. Těšíme se na další ročník v roce 2017.

Děkujeme Vám za jako vždy perfektní spolupráci při konání 24. Moravskoslezského nutričního semináře, 3. – 4. 5. 2015. Zázemí pro kongresovou činnost, krásné prostředí, výborná kuchyně, ochotný a milý personál, výborné možnosti sportovního vyžití, to vše jsou důvody, proč se k Vám se svými zákazníky rádi vracíme a proč četnost našich akcí u Vás narůstá. Přejeme Vám hodně úspěchů a vzkazujeme všem, jeďte do hotelu Sepetná, budete velmi spokojení.

V hotelu Sepetná, pořádáme vzdělávací semináře již od roku 1997,  i když název Sepetná je nepoměrně mladší. Za těch 17 let nás nikdy nepřepadla myšlenka pořádat tyto vzdělávací akce v jiném hotelovém zařízení. Důvodů je několik: začínali jsme s počtem účastníků kolem 60 osob a v posledních létech se počet účastníků blíží číslu 230. Zaměstnanci hotelu s vysokou profesionalitou zvládli veškeré požadavky jak organizátoru seminářů, tak i účastníků. Vždy jsme se  setkali s profesionálním přístupem a vysokou ochotou řešit požadavky, které se dotýkaly jak v odborné tak i společenské části semináře. K příjemnému pobytu vždy přispěly i gastronomické zážitky, možnost využití širokého sportovního zázemí hotelu a relaxcentra. O službách na vysoké úrovní svědčí i skutečnost, že i zahraniční účastníci semináře se do prostředí hotelu každoročně rádi vracejí.

V prostorách hotelu Sepetná Ostravice jsme realizovali v průběhu dubna a května 2015 celkem 4 čtyřdenní pobyty (workshopy) pro žáky základních škol. Musím konstatovat, že všechny vzdělávací místnosti byly vždy řádně připravené, stravování bylo na vysoké úrovni a pokoje splňovaly veškeré naše požadavky. Hotelový personál se o nás vzorně staral a vždy vycházel maximálně vstříc k okamžitým potřebám. Kladně hodnotím možnost využití vnitřních i venkovních sportovišť, které jsme využívali v odpoledních hodinách. 

Poptávka

Resort Sepetná

Ostravice 956,
739 14 Ostravice
49°32'58.602"N,
18°24'15.851"E